Kúpte si hru TES Skyrim!

Skyrim v predaji

GAMERSHOP.SK - Najlacnejšie PC hry...

Alchýmia Tlačiť E-mail
Užívateľské hodnotenie: / 0
SlabéDobré 
Napísal Dandy   
Pondelok, 09 Január 2012 17:26

Alchýmia je jednou z 18 skúseností v Skyrime a spadá pod Zlodejov štýl.  Alchýmia vám umožňuje vytvárať rôzne elixíry a jedy. Môžete ich vytvoriť v Alchýmickom laboratóriu , ktoré sú rozmiestnené po Skyrime.

 

 

 

 

 

Narozdiel od predchádzajúcich hier v TES sérii , hráč nepotrebuje alchymistické vybavenie na výrobu elixírov , ale len laboratórium.  Alchymistické laboratórium si tiež môžete kúpiť do vášho domu.

Zloženie

Ingrediencie sa používajú na vytváranie elixírov. Každá ingrediencia v Skyrime má 4 účinky, ktoré nie sú známe pokiaľ ich neobjavíte počas hry. Ich efekt môže zistiť vytvorením elixíru z dvoch alebo viacerých ingrediencií.  Efekt jednotlivých ingrediencií tiež možno objaviť ich konzumáciou.  Mnoho predavačov s alchýmickými pomôckami predávajú recepty, ktoré pomôžu objaviť ďalšie efekty a lepšie elixíry.

Elixíry

Elixíry sú predmety  vytvorené v Alchýmickom laboratóriu. Výsledný elixír má zvyčajne názov , podľa toho akú schopnosť daný elixír popisuje. Narozdiel od elixírov ktoré nájdete , ktoré môžu mať alternatívne meno a obvykle len 1 efekt, elixíry ktoré vytvoríte majú konzistentné meno , bez ohľadu na počet efektov. To môže viesť k zmätku pri hľadaný správneho elixíru vo vašom inventári.

Efekty

Účinky vašich elixírov je to v čom je Alchýmia užitočná.  Efekty môžu zvišiť vaše štatistiky , ako sú magicka alebo zdravie , môže tiež posilniť napríklad zručnosť v Jednoručných zbraniach , môže poskytnúť hráčovi neviditeľnosť  , alebo vytvárať silné jedy ako je napríklad  spomalenie alebo paralýza.

 

Súhvezdie Alchýmie

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť