Kúpte si hru TES Skyrim!

Skyrim v predaji

GAMERSHOP.SK - Najlacnejšie PC hry...

Ešte lepšia grafika v Skyrime Tlačiť E-mail
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 
Napísal Dandy   
Utorok, 06 December 2011 14:29

Dnes by som vám chcel priblížiť sadu modifikácií a pluginov do hry Skyrim, pomocou ktorých si zlepšíme grafiku hry a celkový zážitok z hrania. Všetky pluginy sú samozrejme aj na našom webe k dispozícií na stiahnutie, takže nech sa páči :)

 

 

 

FXAA Post Process Injector

Plugin upravuje a vylepšuje grafiku v hre, obsahuje niekoľko post process operátorov, ktorý upravia grafiku pomocou technológií bloom, sharpen, tonemap a iných. Plugin by sa mal aktivovať a deaktivovať v hre pomocou tlačidla Pause. Plugin je na stiahnutie TU.

 

Skyrim HD

Hoci je grafika v Skyrime naozaj pekna, ale veď viete, my hráči nikdy nemáme dosť a chceme ešte viac :) takže tento plugin zmení textúry v hre na ešte krajšie v HD rozlíšení. Plugin je na stiahnutie TU.

 

Realistic Water Textures

Ďalšie rozšírenie, ktoré vám prinášame, zlepšuje kvalitu textúr vody v hra Skyrim, tá bude po nainštalovaní ešte viac priezračná a živa :) Plugin je na stiahnutie TU.

 

 

High Quality Eyes

Ak sa vám nezdajú či NPC úplne dokonalé a chcete, aby boli krajšie, tak tento plugin vkladá do hry nové textúry očí, ktoré ju graficky obohatia. Plugin je na stiahnutie TU.

 

Detailed Lips

Grafických pluginov nie je nikdy dosť a tento krát si môžete stiahnuť rozšírenie, ktoré zlepšuje vzhľad pier. Plugin na stiahnutie TU.

 

Komentárov  

 
0 #2 Administrator 2011-12-07 11:31
Ono to asi dost zalezi od HW v PC, ja som s HD nemal dake problemy, teda ani kamene mi nesvetielkuju :) ono mozno este tie pluginy nie su uplne dotiahnute do dokonalosti, budem sledovat ci nebude nova verzia danych pluginov a ak tak aktualizujem veci aj na stranke v downloade :-)
Citovať
 
 
0 #1 Barsian 2011-12-06 19:01
FXAA Post Process Injector mi osobne pokazil celú hru.. vypisovalo mi to hlášku chýbajúceho súboru.. musel som hru preništalovať...
Realistic Water Textures - vyzerá dobre, ale myslím, že do Skyrimu sa viac hodí originálna voda
Skyrim HD - niektoré efekty sú super, ale napríklad kamene záhadne svetielkujú.. trochu fake
Citovať
 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť