Kúpte si hru TES Skyrim!

Skyrim v predaji

GAMERSHOP.SK - Najlacnejšie PC hry...

Zaujímavé pluginy do Skyrimu Tlačiť E-mail
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 
Napísal Dandy   
Piatok, 18 November 2011 17:44

Rovnako ako aj do predošlých verzií The Elder Scrolls Morrowind a Oblivion, taktiež aj do pokračovania Skyrim je možné vytvárať rôzne pluginy a modifikácie. Dnes po blúdení internetom som našiel zopár užitočných a aj zopár zábavných. Takže sa poďme na ne pozrieť zblízka a na úvod si povedzme najskôr ako sa modifikácie inštalujú.

 

 

 

 

Inštalácia pluginu (rozšírenia):

Väčšinu pluginov a rozšírení si môžete stiahnuť vo formáte zbaleného archívu ZIP, alebo RAR. Takýto archív v sebe obsahuje väčšinou textový súbor readme.txt, alebo install.txt.
Archív jednoducho rozbalíme a daný textový súbor obsahuje informácie ako a kam plugin nainštalovať.
V prípade, že takýto textový súbor plugin neobsahuje, tak v 99% prípadoch stačí obsah archívu rozbaliť do zložky Data v priečinku s nainštalovanou hrou Skyrim (štandardne C:\Program Files\The Elder Scrolls V Skyrim)
V ostatných prípadoch je inštalácia individuálna.

Zaujímave pluginy:

Ebony Gold Armor

Jedná sa o veľmi pekne prepracované brnenie, ktoré bude na vašom hrdinovi vyzerať naozaj dobre. Ak hráte za mužskú postavu, stihnite si Ebony Gold Armor Male a ak hráte za ženu, stiahnite si Ebony Gold Armor Female.

 

Skyrim Sunglare

Rozšírenie, ktoré vám pridá do hry Skyrim naozaj úžasný východ slnka. Autor sa s tým, naozaj vyhral a vyzerá to skutočne rozprávkovo. Plugin si môžete stiahnuť na tomto odkaze.

 

LockPick Pro

Stalo sa vám už, že ste neodhadli výdrž pakľúča a ten sa vám zlomil? Pokiaľ ich nikdy nemáte dosť a potrebujete otvoriť ešte veľa zámkov, tak práve tento plugin vám bude ukazovať v akom stave je váš pakľúč a či sa ho oplatí ešte v danej minihre používať, alebo začať odznova. Plugin je na stiahnutie tu.

 

Nude Females

A teraz niečo pre pobavenie pre pánov :) pretože tento plugin zabezpečí to, že všetky ženské NPC v hre budu nahaté..čo viac dodať. Na stiahnutie tu.

 

No More Blocky Faces

Možno ste si všimli, že niektoré postavy v Skyrime majú nepekné hranaté nosy a brady. S pluginom, ktorú si môžete stiahnuť tu budú mať veštci brady a nosy ako po plastike :)

 

Pre ďalšie pluginy stačí sledovať našu sekciu Download->Plugin-y, kde nájdete viac rozšírení a kde pravidelne pridávame nové.

Posledná úprava Piatok, 18 November 2011 18:19
 

Komentárov  

 
0 #3 Slavigrom 2012-07-14 10:29
Ferko :D žeby Gina Wild ??? :D :D :D ;-)
Citovať
 
 
0 #2 Palius 2012-01-26 23:26
Chcel by som sa opytat na ten plugin pridania samurajskej katany ... kde alebo ako ho potom vlastne najdem v hre? Pridal som si ho, ale v inventari, u obchodnikov ani v dome nikde nie je. dik :)
Citovať
 
 
0 #1 Ferko 2011-11-18 18:20
Hehe, mne sa uz len tlaci do ust otazka, ktora pornoherecka bola pouzita na tvorbu modu Nude Females :lol:
Citovať
 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť